Recenze firem a živnostníků

Informujme se vzájemně o zkušenostech s firmami!

Poslední vložená hodnocení

Zde naleznete poslední vložené příspěvky k hodnocením. Kliknutím na název firmy se dostanete na detail hodnocení dané firmy.

Mgr. Eva Bobková
Josef Vlk
jak jste dopadli s trestními oznámeními?
Zlatuše Polachová
Luboš Tomek, Nad Internátem 1155, Ledeč nad Sáz.
Hello there, My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at centralniregistrdluzniku.cz promoted as a resource on our blog alychidesign.com ? We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well . If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know. Thanks, Aly
Igor Písař
Zloději a podvodníci. Půl milionu vyhozeno. Pozitivní recenze si píšou sami. Kdo chce zahradu špatně udělanou, nejlevnější materiál vydávaný za nejkvalitnější na trhu a vyhodit penize za zmršenou zahradu a jezírko co nikdy nebude fungovat tak jedině s Igorem Písařem, na to je on odborník
MW-DIAS, a.s.
Hrozná firma. Šikana na pracovišti. Směšné peníze.
Romana Škubalová
Není se čemu divit...
KAROMON, s.r.o.
Máme velice negativní zkušenost s touto firmou. V roce 2016 od nás na fakturu nakoupili zboží za 6.122,60 Kč, splatnost faktury byla 29.4.2016 a doposud (16.1.2019) nehledě na nespočet upomínek zaslaných poštou na adresu jednatele a na adresu provozovny, + mailem, dlužná částka nebyla uhrazená a ani nikdo z firmy se neobtěžoval odpovědět. Nikdo s této firmy s námi nekomunikuje a není zde žádná snaha o zaplacení./Společnost Aviatrix.
Vojtěch Šebestík
Pán je podvodník, bere zálohy na práci kterou začne , nechá rozdělanou a pak už nedokončí, protože dělá zas na jine zakázce, když chcete vrátit peníze tak telefony nebere a jen lže do sms. Práci co odvádí je velice nekvalitní !!!
Leoš Pliska
Michal Kurilla
Vážený pane pokud se Vás dá takto nazývat!!Dávám Vás k soudu za návštěvu mé matky v Ostravě(asi Vaše společnice!)Otevřela Vám a přišla o vše!Teď se budu snažit o to aby Vam otevřeli dveře také, ale do vězení!!
Ladislav Drábek
Ladislav Drábek dluží peníze za služby v affiliate programu - působí pod firmou Fajnl Media,s.r.o
Přemysl Zábran
Z původního projektu na 14 dní se stalo martyrium na necelé 3 měsíce, které prozatím není ukončeno. Pan Zábran nedodal zboží na které dostal zálohy v řádu desetitisíců, nedokončil dílo které bylo zasmluvneno. Nezbylo mi, než vyhledat pomoc advokáta a případ bude mít soudní dohru.
Renata Baruová
Renata Jurzová je šmejdka!!! Potřebuje dostat po hubě dřív, než otevře tu svou prolhanou tlamu. Lidi, tento stát vám nepomůže. Vemte vidle, sekyry a lopaty a pak zákon do vlastních rukou!!!
Jana Háteová
Jednoznačně podvodníci , mou naivitou jsem chtěla věřit , že v této oblasti existují slušní lidé , ale opak je pravdou.Peníze si rádi vezmou , za zaslanou částku 1.450 Kč pošlou malé lepidýlko - 25 Kč, nožík - 5 Kč , nakopírované papíry A4 ze kterých máte vystřihnout a sloužit knížečku...jakoby návod je nečitelný , je nakopírován...nepošlou ani jeden vzorek , jak by měl výrobek vypadat , pak tedy vše vrátí s tím , že nic neodpovídá tomu,jak mělo vypadat.Prostě mají vše nachystané tak , zkasírovat peníze a už dopředu ví , že neuznají nic a tudíž ani neproplatí.Pokud nemají jak jinak přijít poctivou cestou k penězům,je mi jich moc líto , jsou to chudáci.
ČEZ Distribuce, a. s.
Jiří Hadámek MVDr.
M development, s.r.o.
Mám podobný problém. Pan Mach mi pro jistotu už rok nebere telefon a dluží mi 300 000 Kč. Mirka
Naděžda Petříčková
Ačkoliv madam Petříčkovou znám jen z diskuzí na netu, kde se projevuje jako "úseková důvěrnice KSČ", nedovolil bych si ji urážet. Ta dvě individua, vyjadřující se jako dlaždiči s VŠ vzděláním ze školy pomocné či zvláštní z pátého štoku. Inu když oni pravděpodobně vyšli z 5. třídy a to ještě prolezli s odřenýma ušima. Fuj styďte se !
Jan Žák - ŽAKI MUSIC
Hi guys I enjoy composing my synthwave music and recently I bumped into a very topical issue, namely how cryptocurrency is going to transform the music industry. I have decided to put together an article on the subject as I would like to inform the musicians and public at large just how cryptocurrencies can be a gamechanger in this field. I would like to donate this article to you for publication on your blog. I have saved the article in my Google drive: https://drive.google.com/drive/folders/1xX35t28GlE6wDomFAEvsPc1PqN3fp8ka?usp=sharing I did not have the time to find any images so I would be grateful if you could find and add some. I have also added a little blurb about myself. I hope you and your readers will enjoy reading my article. Have an awesome day! Regards Tony C
Marie Kroužilová
Provádite taky pojištění firem do 10 zaměstnanců proti škodám vzniklím čínnosti firmy ?
Petr Zítka
Mgr. Marcel Kubis
Ty kundo já nic nedlužím a zabavil mi tv kterou jsem jen zapujcil slapnout ti do tlamy pokud jsi to myslel vážně je to mrdka co okrádá slušné lidi. Doufám že taková sketa přijde i k tobě a bezdůvodně tě obere. Aniž by si ověřil jestli to tvoje vubec je. Pak tu machruj nulo tupá
Leoš MARTINEK
Vážený pane Martínku, se zájmem jsme se podívali na pořad Krásy domova. Velmi pěkné, hudba podbarvovala mluvené slovo, bohužel však tak silně, že komentáři nebylo rozumět. Tento jev začíná býti obecným ve všech současných pořadech. S pozdravem Jan Hryzák, Vyšší Brod.
CentralWork s.r.o.
Jsem tam teprve měsíc ale asi urychleně vezmu nohy na ramena! Jen sliby a skutek útěk!!!
CentralWork s.r.o.
Jsem tam teprve měsíc ale asi urychleně vezmu nohy na ramena! Jen sliby a skutek útěk!!!
Národní Pokladnice s.r.o.
Mám od nich hromadu medailí které jsem buď dostal nebo sám pro svou potěchu objednal. Myslím si že jsou dobře zpracované a ražba mincí aspoň na oko vypadá kvalitně.
KUBISKOVÁ, PLETENÍ
Miroslav Cisár
Ten pán je jen podvodník a zloděj, nic víc. Mě připravil o 108 tisíc. Podávám na něj trestní oznámení a zařizuji i vymáhání
Jaroslav Vyšohlíd