Recenze firem a živnostníků

Informujme se vzájemně o zkušenostech s firmami!

Poslední vložená hodnocení

Zde naleznete poslední vložené příspěvky k hodnocením. Kliknutím na název firmy se dostanete na detail hodnocení dané firmy.

Ing. Ivana Janáková
Přesně tak jak to bylo uvedeno výše. Policii na ní. A zrovna obchod s oblečením pro děti...
Ing. Jiřina Gaťková
Já mám na paní kontakt i adresu
CentralWork s.r.o.
OKRADAJU VAS O Vyplatu užernici ubytovanie špinave!!
Bohumil Křemeček
RNDr. Helena Pražáková - HP
Zbyněk Křivánek
Nedoporučujeme s tímto pánem jednat, či uzavírat smlouvy, výstavba RD Březina a.s. neplní své finanční závazky, ani reklamace ač se to týká plísně v novém RD, realizované touto firmou, neustále hledají nové řemeslníky
Pavel Horák
Pavel David ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ
Dnes na farmařich v Místku jsem si opět nakoupila výrobky ,jsou výníkající akorát mě mrzí ,že na Vánoce k nám asi pojízdná prodejna nepřijede.Musim jen chválit a chválit ,velký výběr a super kvalita
MUDr. Ivan NÁMEŠNÝ
Jan Eduard Trykar
Co dál. .....je krásně na světě prosim o nějaký inteligentní přispěvek....od .....kohokoliv...diky hihihi
Jan Eduard Trykar
Co dál. .....je krásně na světě prosim o nějaký inteligentní přispěvek....od .....kohokoliv...diky hihihi
Jaroslava Kulatá
Pan Imrich s paní Kulatou jsou zkušení podvodníci, kteří kradou po troškách ,aby se nikdo moc nesoudil.Dluží dost peněz hodně lidem.Mám osobní zkušenost jako podvedený.PH.
Zuzana Jelínková
Lukáš Čovban
Pán Čovban je v insolvenci pod jménem Bergmann, měli by jste si přihlásit své pohledávky u ins. správce Mgr. Václav Sychrovský.
Milan Zimáček
Milan Zimáček
STUDIO DEGREE s.r.o.
Mám naprosto stejnou zkušenost jako uživatel výše. Studio Degree prostě neplatí.
Lubomír Jurza
13.9. jsem byla na pohovoru, teda informační schůzce, jak to nazvala paní, která, když se představila, tak mumlala své příjmení. Byly jsme tam dvě, ptala se nás, co jim můžeme nabídnout, co by jsme chtěly dělat. Slečna se ptala, zda to je práce na hlavní prac. poměr a ne na IČO,tvrdila jí že ne a proč nechce pracovat na IČO. Nicméně ve vstupním dotazníku byla otázka: Vlastníte ŽL? a Podnikal/a jste někdy? Celé to trvalo asi 5 min, po odchodu jsme se se slečnou shodly, že tam něco nehraje. Doma jsem googlila a nestačila se divit. Na webu flek.cz jsem našla další zřejmě fiktivní firmy, které patří těmto potvorám. 1) LALASA, spol. s r.o. , 2) RH ROTALUX s.r.o. U obou je udán plat/mzda od 35.000,-,
Pavel Schleiss PaedDr.
Nejsem spokojená s provedeným znaleckým posudkem v mém příbuzenstvu. Dětem nepomohl, právě naopak. Problémy se prohlubují. Kubertová
Bc. Andrea Šornová
ING. KAREL FANTYŠ CSC.
Tenhle chlap na mě vytáhl posudek, aniž by se mnou věci nějak konzultoval a nespravedlivě mě obvinil z věcí, které tak vůbec nebyly. Choval se jak památkářský bůh, takový jsem z něho měl pocit. Dobře, že už nemůže škodit.
Zbyněk Nekvapil
Proč ?
AVES PLUS, spol. s r.o.
Tato společnost je zralá na žalobu za Bossing člověka psychicky zničí že skončí na práškách,uniká mu zisk.Neustále oblbují lidi shání nové trouby na ovládání,nabízí práci s výhodnými benefity.Je to prah sprostá lež vůbec jim nevěřte.Prosím budoucí čtenáře kdyby tam měli nastoupit rozhodně tam nechoďte a přečtěte si o AVESU pravdu.Tahle společnost by měla svým poškozeným zaměstnancům platit odškodné jak hrom.
František Kovačičín
Nedluží mi.
THERMO HOME s.r.o.
Tak máme s firmou postaveno. Jasně mohl bych tu psát nějaké ty komplikace, přístup firmy v některých věcech atd. ale pro mě zásadní, že máme dostaveno a vše ve výsledku v pořádku, dům je parádní.
Clever People s.r.o.
Firma slibuje spolupráci, ale ve chvíli kdy má dojít na plnění z její strany dělají mrtvé brouky - nezvedají telefony, nereagují na emaily.
Lubomír Jurza
dobrý den vcera jsem byla na druhem kole a blba sem si negooglila a podepsala smlouvu ale nic sem jeste nastesti nezaplatila co mam delat?
Radek Šnirc
Nebojte se. Pan Šnirc se sice občas opozdí nebo pošle později, ale dožene to a dorovná. Není už potřeba sem psát negativa. Můžete komunikovat s panem Šnircem napřímo viz výše. Děkuji
Lubomír Jurza
Také jsem dnes byla na pohovoru u pana Jurzy. Na internetu jsem měla jít na pohovor do společnosti Stapo - stavební společnost. Na internetu jsem je však nenašla. Přišla jsem tedy na pohovor, kde se mluvilo o společnosti Slevykomplex.cz. Prislo mi zvláštní si zařizovat po půl roce ŽL, tak jsem řekla, že si to nechám projít hlavou. Jsem moc ráda, že mi to nedalo, začala jsem googlit a narazila na toto. Bacha na ně!!
ČESKÁ TELEVIZE
Šmejdi