Recenze firem a živnostníků

Informujme se vzájemně o zkušenostech s firmami!

Poslední vložená hodnocení

Zde naleznete poslední vložené příspěvky k hodnocením. Kliknutím na název firmy se dostanete na detail hodnocení dané firmy.

THERMO HOME s.r.o.
My také máme už skoro postaveno s firmou Thermo Home.... Zatím musim říct že spokojenost. Několik much bych samozřejmě našel, ale to asi u všech firem....
Lubomír Jurza
Otevření pobočky Prostějov, divný mail ohledně reakce na práci, pohovor v Brně Malinovského nám., Firma neuvedena odkaz na jiné dveře, pohovor slušný a i hodně lidí, škoda že nemůžu informovat i ty ostatní a varovat je...bylo tam tak dalších 8 lidí...po pár dnech volat na výsledek pohovoru, pozvánka na druhé kolo, kde bude více infa...tam už je tedy zbytečné jezdit. Firma slevykomplex.cz
Arnošt Baluška
Arnošt Baluska je podvodník podvodníků král. Rad zije za cizi peníze a jeho bezpaternost je na sepsání knihy. Pozor na toho dobytka a když ho uvidíte, udeřit do obličeje hodně tvrdé. Xindl ma jméno Arnošta Baluska z Klasterce...
Arnošt Baluška
Arnošt Baluska je podvodník podvodníků král. Rad zije za cizi peníze a jeho bezpaternost je na sepsání knihy. Pozor na toho dobytka a když ho uvidíte, udeřit do obličeje hodně tvrdé. Xindl ma jméno Arnošta Baluska z Klasterce...
LANDENAL s.r.o.
Firma s neuvěřitelně špatnou morálkou. Jejím zásadním motem je - nikomu neplatit !!! Dluží tolika lidem a tolik firem poslala ke dnu a přitom se chovají jako by se vůbec nic nedělo. Jejich arogance a vystupování je daleko za hranicí slušnosti.
Barbara Louthanová
Ověřila jsem tuto firmu a je velice solventní. Sice už dávno není ale ode mně sama chvála.
Antonín Piekarz
Pán má naprostou pravdu, je to lhář a nemocný člověk, jeden den vám řekne hot a druhý je to čehý, nevěřte mu nikdo ani slovo. Už bych si u něj nic nekoupil, chudák Adam Lichý který s ním spolupracuje, jen mu kazí dobré jméno. Nevěřím totiž je to stejný podvodník a lhář jako Piekarz.
Martin Růžička
Zapomněl jsem doplnit, že se jednalo o pozemek v Brtníkách, Šluknovský výběžek.
Martin Růžička
Tak i já jsem se zařadil - nechtíc - na seznam těch, jimž p. Růžička nabízí odkoupení jejich "zemědělských" pozemků - jak se zdá stále o to nepřestalo bavit.
Marie Houžvová - oprava deštníků
Zánik firmy v roce 2008.
JUDr. Tomáš Vrána
Hledali jste možnosti financování pro vaše podnikání, nový nákup domů, výstavbu, půjčku na nemovitosti, refinancování, konsolidaci dluhů, osobní nebo obchodní účel? Vítejte v budoucnosti! Financování nám usnadnilo. Kontaktujte nás, protože nabízíme naše finanční služby za nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbu za dlouhé a krátké období půjčky. Zúčastněný žadatel by se měl obrátit na další úvěrové postupy na adrese: patriciacarvalho@seznam.cz
Jakub Haščin
V roce 2013 - velmi do brá zkušenost, větší zakázka, tenkrát s technikem, letos přímo s panem Haščinem Jakubem, super domluva, vše hotovo, pak domluva na konkrétní termín na opravu původní zakázky - je tam 7 let záruka a nedorazili, nezvedá telefony - zvoní. Je mi to líto.
Iurii Dorogii
Tento člověk určitě má prodlení se zaplacením dluhu několika lidem, je zloděj a podvodník. Nejradši bych mu nic dopředu neplatila, pan Dorogii nedodržuje termíny a výrazně překračuje dohodnutý rozpočet. Je nepoctivý a odporný člověk! Nemít s ním nic společného.
David Velcl
Před chvíli jsem dostala nabídku na domácí práci, ráda bych si takovou našla u seriózní firmy. Když jsem zjistila že D.V. je finančně nesolventní a ještě chce 490 Kč to je rána . Už jedna pochybná firma nabízela práci.v Třebíčí byly taky takový chtěli 700 Kč pak skončily u soudu.
DOMESTIK s.r.o.
Společnost Domestik s.r.o. se tímto důrazně ohrazuje proti nepravdivým příspěvkům umístěným na serveru www.centralniregistrdluzniku.cz. Anonymní příspěvky na těchto stránkách jsou lživé a klamavé, sepsané ve snaze nekalým způsobem poškodit společnost Domestik s.r.o. při její podnikatelské činnosti na trhu. Společnost Domestik s.r.o. podává v této věci trestní oznámení ke státnímu zastupitelství. Vedení společnosti DOMESTIK s.r.o.
Jiří Mazáč
Pozor! Tomuto člověku nepůjčujte peníze a už vůbec mu neručte na nějakou půjčku, nebo vás zničí a zůstanou vám jen oči pro pláč.
Václav Adam
Navenek působící člověk působící jako odborník.Skutečnost je ovšem zcela opačná.V oblasti svého podnikání záměrně uvádí zákazníky v omyl. ODBORNÍK NA BATERKY!
Luděk Vyoral
UKONČIL ČINNOST OSVČ.
Martina Palečková
Je to psychycky nemocná osoba,
Tomáš Velcl
Taky jsem dostala email s nabídkou práce od pana Vencla,bylo by fajn si doma vydělat nêjakou korunu,bohužel je to podvod jako hrom a už mu to prochází tolik let,je to možné.Dêlal s tím nêkdo něco?
Michal Boguský
Majitel je velmi arogantní, neuznává reklamace, pokud se mu něco nelíbí, tříská telefonem.
MUDr. Peter Bednarčík, CSc.
JUDr. Tomáš Vrána
A je to tak velký problém si s panem Vránou nebo jeho pomocníkům promluvit mezi čtyřmi očima s kalašnikovem v ruce ? Myslím si, že by okamžitě změnili názor !
JUDr. Tomáš Vrána
A je to tak velký problém si s panem Vránou promluvit mezi čtyřmi očima s kalašnikovem v ruce ?
Lenka Šefrnová
Pečlivá, schopná, ideální řešení obrátit se na ní. Veliká spokojenost.
Vladan Býma - FURO
Tady asi každý s ním má podobnou zkušenost Vladan Býma je vykutálený podvodník anzloděj a divím se ,že ještě chodí po svobodě
Pavel Pacholík
Drahý primátor! Hledám další rodinu v Ústí nad Labem - inženýr Pavel Pacholík, manželka Angela Pacholiková, narozený Macháčkov a dva chlapci. Žili na ulici PRÚJEZDNI v roce 1982. Angela Pacholiková je moje vnučka a chceme vědět, co se stalo s rodinou po tolika letech. Alexander Macháček se narodil v Bukurešti v Rumunsku a byl to nábytkářskou továrnou. II. Po druhé světové válce se přestěhovali do České republiky.\r\nHoffer Zoltan- mester64@outlook.com
Jiří Faltus
Libor Szrajber OMS Szrajber-Tihelková
Vladan Býma - FURO
Nejsem moc zpokojený s panem Býmou. Stále se jen vymlouvá a nechce zaplatit za práci , kterou jsme mu zhotovili. Víme od investora , že mu zaplatil vše do koruny . Má te podobnou zkušenost s panem Vladanem Býmou ? Děkuji za info