Recenze firem a živnostníků

Informujme se vzájemně o zkušenostech s firmami!

Zdeněk Vykopal - NAVYKO INTERIER

IČ: 40291171

Část obce: Hranice I-Město
Obec: Hranice
PSČ: 75301

Datum vzniku: 26.06.1991

Datum poslední změny: 23.12.2011

Počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců

Převažující činnost: Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství

Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

Institucionální sektor: Ostatní osoby samostatně výdělečně činné

Činnosti firmy:

 

Diskuzní fórum ověřených subjektů

Subjekt 'Zdeněk Vykopal - NAVYKO INTERIER' nemá prozatím v této sekci žádný příspěvek / recenzi, vložte ji jako první!

Pro vložení příspěvku do ověřené zóny musíte být registrováni v Centrálním registru dlužníků. Pokud nejste registrováni, bezplatnou registraci proveďte ZDE. Pokud registrováni jste, zadejte příspěvek v Centrálním registru dlužníků po přihlášení na stránce ZDE.

 

Anonymní diskuzní fórum

Vloženo Příspěvek Uživatel
31.01.2018 Podnikatel na podzim 2017 vyměřil zakázku, vzal si šestimístnou zálohu a do data zhotovení 1.12. 2017 telefonicky ujišťoval, že pracuje na zakázce, pak se měsíc neozval a vůbec nekomunikuje už druhý měsíc po datu, kdy měla být zakázka zhotovena. Po mnoha pokusech o kontakt se ozval až po emalu (15.1. 2018), v němž byl informován o záměru předat celou věc policii a soudu. Dnes je již 31.1.2018 a pan Vykopal občas komunikuje, avšak stále nedodal zakázku. Vystupuje velice suverénně, avšak slova vyřkne snadno, ale závazky nedodrží, nezvedá telefon, donekonečna slibuje a odkládá. Takže to je krajně nespolehlivý podnikatel anebo ......... Až teď, po důkladném prošetření, jsem zjistila, že sídlo tohoto živnostníka je na adrese městského úřadu v Hranicích!!! - to vysvětluje vše. \\r\\nZuzana Březovská (Zda zakázku dokončí a v jaké kvalitě budu informovat, neboť proto tady jsou tyto stránky. Škoda, že to neudělali i jeho klienti dřívější, neboť i s těmito jsme se kontaktovali a zjistili jsme, že si v Hranicích na Moravě dobré jméno neudělal.\\r\\n\\r\\n =anonym=
17.02.2018 Chtěla bych doplnit mou referenci z minulého měsíce.
Pan Vykopal se, po vystavení reference na několika webových stránkách, ozval. Následně k 1. 2. 2018 dodal a namontoval kuchyň - s jednou reklamací, kterou bude opravovat. V průběhu montáže již plně komunikoval a plnil termíny. Další část objednávky, což byly vestavěné skříně (na které byla také složena záloha již na podzim) s velkou pravděpodobností nedodá, z důvodu nedostatku financí a já nejsem přesvědčena, že další poskytnutí hotovosti nad limit zálohy objednávky před jejím dodáním je správná volba.
Doufám, že během tohoto týdne dojde k dohodě o odstoupení od smlouvy a navrácení zálohy a penále, která vyplývají ze smlouvy.
Zuzana Březovská
=anonym=
12.03.2018 Na firmu Navyko, tedy na pana Zdeňka Vykopala musíme napsat velmi negativní referenci. Smlouvu na dodání kuchyně jsme podepsali 13.11. 2016. Zaplatili jsme 70% ceny kuchyně a 100% spotřebičů. Dodání kuchyně proběhlo po dlouhých tahanicích 5.5.2017, tedy 7 měsíců od podpsání smlouvy a zaplacení zálohy. Bohužel jsme smlouvu neměli ošetřenou právníkem, takže kromě toho, že jsme zaplatili přehnanou částku předem, tak jsme neměli uvedené ani penále za prodlení s dodáním zakázky, a toho pan Vykopal využil.
Věc probíhala tak, že pan Vykopal od ledna, kdy měl dodat kuchyni, střídavě volal a vymýšlel si různé výmluvy, proč kuchyně ještě není. Situace se vyhrotila tak, že nám nakonec v dubnu řekl, že kuchyně sice bude, ale neví kdy, a že peníze nám nevrátí (přestože jsme vypověděli smlouvu), protože je už nemá. Po komunikaci s právníkem řekl, že kuchyni dodá, ale spotřebiče jsme si museli koupit sami znovu, peníze za ně nám nevrátil. Kuchyně je provedena velmi kvalitně, proto jsme se rozhodli v dobré vůli a na radu právníka pokusit se dluh vyrovnat naturálním plněním a zadali jsme Navyko nábytek v hodnotě cca 35 tisíc. Právník tvrdil, že peníze nám pan Vykopal s největší pravděpodobností nevrátí. Tento nábytek jsme zadali na začátku srpna 2017, od té doby opět několikrát volal a vymlouval se, sliboval, že dodá, že splatí zbytek dluhu. Nakonec po nátlaku ze strany AAApoptávky dodal skříňky ve výrazně nižší kvalitě (půlku skříněk musel on nebo my opravovat) před Vánoci 2017. Od té doby nám ještě dluží 42 tisíc a nereaguje ani na právníka. Přestože je pan Vykopal velmi zručný, zásadně jeho firmu nedoporučujeme, dejte si na něj pozor a nevěřte žádným slibům z jeho strany.
=anonym=
10.04.2018 POKRAČOVÁNÍ K PŘÍSPĚVKŮM ZE DNE 31.1. 2018 a 17.2. 2018\\r\\nNakonec bylo nalezeno řešení vyhovující oběma stranám a skříně jsou hotovy. Pan Vykopal dojížděl i několikrát po sobě, vždy jak přislíbil, aby práci dokončil. Skříně byly dodány do 9.3.2018, kdy byly také opraveny nedostatky a doplacena kupní cena. Úroveň jednání od února 2018 už hodnotím vysokou spokojeností. Pan Vykopal se při osobním kontaktu choval příjemně a přátelsky a snažil se vyjít vstříc všem zadaným požadavkům. Poměr cena/výsledný produkt je dobrý. Věřím, že pokud u dalších zakázek provede práci tak, jako na závěr naší spolupráce, bude klienta pravidelně kontaktovat, při případném opoždění zakázky i častěji, dostane již jen plně kladná hodnocení.Využijte i tento odkaz: http://www.aaapoptavka.cz/reference/9381-zhotoveni-kuchynske-linky-bez-spotrebicu-dvou-vestavenych-skrini-praha.html =anonym=

 

Zadání anonymního příspěvku
Níže zadejte Váš příspěvek, který bude veřejně publikován. Můžete popsat názory či zkušenosti s touto firmou či uvést další skutečnosti, které podle Vás by měli ostatní znát.
Příspěvek:
Příspěvek: je negativní je pozitivní
  CAPTCHA Image Kód je nečitelný? Zvolit jiný
  Vložte kód výše (ochrana proti spamu)

 

Vyhledat jinou firmu nebo OSVČ

Další možnosti:

  • Chcete zjistit, zda je Vámi hledaná firma, OSVČ dlužníkem? Klikněte ZDE
  • Dluží Vám firma, OSVČ či nepodnikatel a chcete dluh zadat do registru Klikněte ZDE
  • Chcete ohlásit nelegální jednání managmentu či úředníka, korupci, trestné činy apod.? Klikněte ZDE
  • Potřebujete zjistit informace z registru o subjektu, který zastupujete? Klikněte ZDE
  • Chcete vyhledat jinou firmu? Klikněte ZDE

 

 

Další firmy, které by Vás mohly zajímat

Hodnoťte firmy a najděte si ty nejkvalitnější!
KLEINOVÁ-KREJČOVSKÉ SLUŽBY,ŠITÍ A OPRAVY ODĚVŮ detail
Marta Bartoňová-HOLIČSTVÍ-PEDIKURA M&V detail
VOSÁHLO-PRÁCE TESAŘSKÉ detail
Miroslav Chrastecký detail
Kamil Třešňák detail
Tomáš Anděl detail
Mojmír Čirlič detail
Milan Sedláček detail
Ladislav Bulíř detail
Jiří Paur detail
Vlastimil Franz - TESAŘSTVÍ detail
Jaroslava Kubíčková - KADEŘNICTVÍ detail
Zdeněk Baum detail
MÁDLOVÁ-ÚKLIDOVÉ PRÁCE detail
BENEŠOVÁ-ÚKLIDOVÉ PRÁCE detail
Jana Zahurancová detail
Libor Kleibl Š+K detail
ONYX, V.O.S. detail
CHICAGO CONNECTION, v.o.s. detail
t o p s p e d , spol. s r.o. pro logistiku a dopravu detail